Loading... (0%)

Matemaatikavõistluse Nuputa ja bioloogiaolümpiaadi tulemused

05 veebruar 2018

Möödunud nädalal toimusid Pärnus matemaatikavõistluse Nuputa ja bioloogiaolümpiaadi piirkondlikud voorud, kus osalesid ka meie valla koolide õpilased, kes saavutasid mitmeid auhinnalisi kohti.


Matemaatikavõistlus Nuputa


5.-6. klass

  • Metsküla Algkool – 5. koht
    • Eva-Maria Kastepõld, Laura Ulm, Simo Linno
    • Õpetaja Pille Kaisel
  • Lihula Gümnaasium I – 8. koht
    • Herman Reinmaa, Eric Reisel, Jakob Leever, Erek Arpiainen
    • Õpetaja Liina Vaimla, Anne Kruus
  • Lihula Gümnaasium II – 13. koht
    • Paul Lomp, Kevin Leemets, Kristel Oosim, Helena- Karmen Kamarik
    • Õpetaja Liina Vaimla, Anne Kruus

7. klass

  • Lihula Gümnaasium – I koht
    • Indrek Kivisalu, Samuel Kastepõld, Silver Nikkel
    • Õpetaja Andres Arumäe

Bioloogiaolümpiaad


6. klass

  • Laura Ulm, Metsküla Algkool (õpetaja Astrid Nikkel) – III koht
  • Alvar Nikkel, Metsküla Algkool (õpetaja Astrid Nikkel) – 4. koht
  • Maia Vatsfeldt, Virtsu Kool (õpetaja Meelis Põhako) – 9. koht
  • Jass-Jasper Jõgi, Virtsu Kool (õpetaja Meelis Põhako) – 13. koht

7. klass

  • Silver Nikkel, Lihula Gümnaasium (õpetaja Marje Loide) – I koht
  • Samuel Kastepõld, Lihula Gümnaasium (õpetaja Marje Loide) – II-IV koht
  • Triinu Pikkmets, Lõpe Kool (õpetaja Liivi Tõnisson) – 8. koht
  • Kirill Semenov, Virtsu Kool (õpetaja Meelis Põhako) – 10. koht
  • Madis Ääremann, Virtsu Kool (õpetaja Meelis Põhako) – 16. koht

8. klass

  • Karmen Pikkmets, Lõpe Kool (õpetaja Liivi Tõnisson) – I koht
  • Kristjan Jaak Kangur, Lõpe Kool (õpetaja Liivi Tõnisson) – 8. koht
  • Andri Lobjakas, Lihula Gümnaasium (õpetaja Marje Loide) – 15. koht
  • Markus Sõber, Lihula Gümnaasium (õpetaja Marje Loide) – 17. koht

9. klass

  • Gertu Küttmann, Lihula Gümnaasium (õpetaja Marje Loide) – I koht
  • Lii Urb, Virtsu Kool (õpetaja Meelis Põhako) – II-III koht
  • Kevin Kallasmäe, Varbla Kool (õpetaja Liivi Tõnisson) – 10. koht
  • Kevin Reidar Bachaus, Lihula Gümnaasium (õpetaja Marje Loide) – 13. koht
  • Lisanna Pikla, Virtsu Kool (õpetaja Meelis Põhako) – 14. koht

Gümnaasium

  • Inga-Garmen Küttmann, Lihula Gümnaasium (õpetaja Marje Loide) – I koht
  • Svea Stahlman, Lihula Gümnaasium (õpetaja Marje Loide) – II-III koht
  • Õnnela Lilleoja, Lihula Gümnaasium (õpetaja Marje Loide) – II-III koht

 

Kristina Kukk,
Lääneranna valla avalike suhete spetsialist

 

Päise pilt: Pixabay