Loading... (0%)

Virtsu Kool kogub Hooandja kaudu toetust välijõusaali rajamiseks

02 May 2018

Eelmisel aastal näitasid Virtsu Kooli õpilased, mis puust nad tehtud. Võtsid kätte ja tegid Hooandjasse projekti koolile uue digiklaveri ostmiseks. Tulemus? Saime vajaliku toetuse lahkete inimeste abil, panime Virtsu kenasti kaardile.

Sel aastal otsustasid praegused kaheksanda klassi õpilased, et nad pole sugugi halvemad eelmisest aastast. Lisaks tublidele muusikutele, kes meie kandist ajalooliselt sirgunud, on Virtsu ja selle ümbrusest traditsiooniselt tulnud hulganisti tugevaid sportlasi. Küll on meie lapsed noppinud vabariiklike karikaid lauatennises, küll silma paistnud kergejõustikus ja pallimängudes. Meil on heal tasemel võimla, mis 2000ndate alguses ehitatud.

Ent mis puudu on ja mida lapsed korduvalt koolilt palunud – korralikud jõutegemise võimalused.

Oleme omal jõul kogunud ligi 600 eurot, ent sellest jääb paraku väheks.
Seepärast võtsid selle aasta 8. klassi õpilased initsiatiivi enda kätte: tegid projekti, filmisid Hooandja jaoks videoklipi, töötasid välja eelarve ja kirjutasid lahti, mis ja milleks me raha taotleme.


Siin on meie ettevõtlike laste palve:

Meie, Virtsu ja siit kandi inimesed, oleme juba ammu unistanud välijõusaalist. Virtsule lähim jõusaal on 25 km kaugusel Lihulas. Välijõusaal oleks kõigile koolilastele ja harrastajatele kättesaadav igal aastaajal ja igal ajahetkel, seal saaks arendada oma lihaseid, füüsilist vastupidavust ja vaimu.

Ilusate ilmade korral vahetundide ajal on hea võimalus tulla nutiseadmetest välja ja teha selle asemel trenni.

Meil on olemas idee, plaan, koht ja tahe, kuid puuduvad mehaanilised seadmed, mis maksavad palju. Oleme kogunud aasta jooksul heategevuskohvikute korraldamisega 600 eurot, kuid puudu on veel 2200 eurot.

Juhul kui annetajad on lahked ning saame soovitust suurema summa, siis soetame koolile täiendavalt spordivahendeid.

Palun aidake meie unistus täide viia ja tore tervislik idee teoks teha!

 

Oma panuse Virtsu Kooli staadionile välijõusaali loomiseks saate anda Hooandja lehel


Tekst ja fotod: Stanislav Nemeržitski

 

Päise pilt: sport.ee

Admin - post author

No other information about this author.