Loading... (0%)

Esmaspäeval külastab Lihulat kultuuriminister Indrek Saar

24 November 2016

 

Esmaspäeval, 28. novembril on Lihulas visiidil kultuuriminister Indrek Saar, kes külastab Lihula mõisa, kultuurimaja ning meie õppeasutusi. Ministri võtavad vastu Lihula vallavolikogu esimees Jaak Kastepõld ja vallavanem Varje Ojala-Toos.

“On suur rõõm võõrustada ministrit Lihulas nii tähtsal ajal, mil haldusreformi esimene etapp on reaalsuseks saamas ja meil on võimalus ühiselt mõelda tulevikulahendustele kogu meie uut Lääneranna valda silmas pidades. Täna siis veel Lihula vallas tehtu ja plaanitu näitel,” ütles Lihula vallavolikogu esimees Jaak Kastepõld.

Ministri päevakava on tihe ja sisukas: talle tutvustatakse Lihula vallas ja meie allasutustes toimuvat ning arutletakse võimalike rahastusvõimaluste üle.

Lisaks Lihula Gümnaasiumi ja Metsküla Algkooli külastamisele on plaanis ka Lihula Muusika- ja Kunstikooli visiit, mille jooksul on teemaks Huvihariduse roll KOV-ides, tuleviku rahastamine ja võimalused arenguks.
Lihula Gümnaasiumis kohtutakse lisaks direktorile ka õpetajate ja õpilastega ning Metskülas kooli kollektiiviga.

Indrek Saar (SDE) on Eesti Vabariigi kultuuriminister alates 9. aprillist 2015. Aastatel 2007-2015 kuulus Indrek Saar Riigikogu XI ja XII koosseisu.


Kristi Märk

Lihula Teataja toimetaja

Päise foto: Sotsiaaldemokraatlik ErakondAdmin - post author

No other information about this author.