Loading... (0%)

Kontsert-kohvik Lihula Gümnaasiumi “helisevatel treppidel”

13 February 2018

Sõbrapäeval, 14. veebruaril algusega kell 18 leiab Lihula Gümnaasiumis aset kaunitest tunnetest kantud õhtu, kus külalised saavad nautida mõnusat kontserti ning hõrke kooke.

Üsnagi ootamatuks kontserdilavaks saab Lihula Gümnaasiumi teise ja kolmanda korruse vaheline ala treppidel: külalised saavad kontserti jälgida, kes teiselt, kes korrus kõrgemalt asuvast kohvikust. Kuuma kohvi ja hõrke kooke pakkuvad koolikohviku poolt Anna ja Brita ning loomulikult ei puudu ka Lihula piirkonna tuntud makroonide meistri Andra Berg-Jürgensi tooted.

Kontserdil kõlavad valentinipäevale kohased laulud – alustades kasvõi Joel Steinfeldti aegumatust meistriteosest “Kaks südant”. Lisaks sellele muud kaunid meloodiad aastakümnete tagustest aegadest, lõpetades tänapäevaste autorite lembeviisidega.

Hetkel on Lihula Gümnaasiumis ääretult truude ning muusikast pakatavate noorte kõrgaeg. Erik, Birgit, Hanna, Iris, Regle, Melody, Kärol, Karoliina, Jana, Kristyn ja Cetlin on need vanema astme solistid ning ansambel, kes on eheduse ja südame põksumise saatel teile vähemalt tunnijagu tunnetest kantud laule valmis esitama. Laulude küpsemisel on olnud toeks Iren Sieberk.

Oodatud on kõik huvilised. Kui keegi ei ole veel jõudnud otsusele, mida oma kallile ja armsale või muidu heale sõbrale kinkida, siis see kontsert on selleks igati sobilik.

Kohvik avatakse kell 17.30 ning kõik, kes soovivad omale lauda broneerida, saavad seda teha 14. veebruari ennelõunani helistades kas kooli huvijuhile Hilje Tammarule (472 1188) või Iren Sieberkile (5804 1533).

“Südamel on väike asi, ole hea ja ära küsi, seal on üks niivõrd väike soov – tahab olla kahekesi teise südamega koos,” niimodi lauldakse laulus “Kaks südant”…

 

 

Kristina Kukk,
Lääneranna valla avalike suhete spetsialist

Foto: Pixabay.com

Admin - post author

No other information about this author.