Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
Tööpakkumine: Lääneranna Vallavalitsus pakub tööd heakorratöötajale | Lihula Teataja
Loading... (0%)

Tööpakkumine: Lääneranna Vallavalitsus pakub tööd heakorratöötajale

12 veebruar 2018

Lääneranna Vallavalitsus pakub tööd heakorratöötajale, kelle ülesandeks on erinevad heakorratööd Lihula linna objektidel.

Heakorratöötaja ülesannete hulka kuulub pühkimine (kevad/suvel), muru niitmine ja trimmerdamine, talvel lume koristamine, teede, radade puhastamine lumest ja jääst, libedusetõrje jne.

Omalt poolt pakume vaheldus- ja sündmusterikast tööd, kaasaegseid töövahendeid, tööriideid ja meeldivat sõbralikku seltskonda.

Põhiharidust tõendav dokument ja kandideerimise sooviavaldus palume edastada hiljemalt 28. veebruariks e-postile vallavalitsus@laaneranna.ee või tuua aadressile Jaama tn 1, Lihula linn, 90302 Pärnu maakond.

 

Rohkem infot leiate Töötukassa kodulehelt.

 

Päise pilt: Pixabay.com