Loading... (0%)

Keemia-, matemaatika ja ajaloo-olümpiaadide tulemused

13 veebruar 2018

Jaanuari lõpus – veebruari alguses toimusid Pärnus keemia-, matemaatika- ja ajaloo-olümpiaadide piirkondlikud voorud, kus osalesid ka meie valla koolide õpilased, kes saavutasid mitmeid auhinnalisi kohti.


Keemiaolümpiaad


8. klass

  • Kardo Roosma, Lihula Gümnaasium (õpetaja Riina Serglov) – 11. koht

9. klass

  • Alari Nuut, Virtsu Kool (õpetaja Siivi Jõgi) – I koht
  • Lii Urb, Virtsu Kool (õpetaja Siivi Jõgi) – II koht
  • Kevin Reidar Bachaus, Lihula Gümnaasium (õpetaja Riina Serglov) – 10.-11. koht

11. klass

  • Svea Stahlman, Lihula Gümnaasium (õpetaja Riina Serglov) – I koht

Matemaatikaolümpiaad


7. klass

  • Silver Nikkel, Lihula Gümnaasium (õpetaja Andres Arumäe) – II-III koht
  • Samuel Kastepõld, Lihula Gümnaasium (õpetaja Andres Arumäe) – 4.-5. koht
  • Indrek Kivisalu, Lihula Gümnaasium (õpetaja Andres Arumäe) – 9.-11. koht
  • Maris Pikkmets, Lõpe Kool (õpetaja Reet Saar) – 13. koht
  • Kirill Semenov, Virtsu Kool (õpetaja Siivi Jõgi) – 21.-22. koht

8. klass

  • Kardo Roosma, Lihula Gümnaasium (õpetaja Liina Vaimla) – 16.-17. koht
  • Tõnis Lepp, Lihula Gümnaasium (õpetaja Liina Vaimla) – 20. koht

9. klass

  • Alari Nuut, Virtsu Kool (õpetaja Siivi Jõgi) – I koht
  • Lii Urb, Virtsu Kool (õpetaja Siivi Jõgi) – II koht
  • Gertu Küttmann, Lihula Gümnaasium (õpetaja Liina Vaimla) – III koht

Ajaloo-olümpiaad


6. klass

  • Laura Ulm, Metsküla Algkool (õpetaja Pille Kaisel) – II-III koht
  • Eva-Maria Kastepõld, Metsküla Algkool (õpetaja Pille Kaisel) – II-III koht
  • Alvar Nikkel, Metsküla Algkool (õpetaja Pille Kaisel) – 5.-6. koht
  • Johannes Lepp, Metsküla Algkool (õpetaja Pille Kaisel) – 8. koht
  • Kertu Kangur, Lõpe Kool (õpetaja Annika Pikkmets) – 11. koht
  • Jaana Klaas, Lõpe Kool (õpetaja Annika Pikkmets) – 13. koht

7. klass

  • Silver Nikkel, Lihula Gümnaasium (õpetaja Lili Ring) – I koht
  • Samuel Kastepõld, Lihula Gümnaasium (õpetaja Lili Ring) – 10. koht

8. klass

  • Karmen Pikkmets, Lõpe Kool (õpetaja Annika Pikkmets) – II-III koht

 

Kristina Kukk,
Lääneranna valla avalike suhete spetsialist

 

Foto: Pixabay.com