Loading... (0%)

Maapealne paradiis Lihula Kultuurimajas

28 March 2018

Veidi enam, kui kahe nädala pärast saab Lihula Kultuurimajas nautida Eesti popi- ja rokiklassikat: Lenna Kuurmaa, Piret Krumm ja Liina Vahtrik esinevad 14. aprillil kell 19.00 kontserdiga, mis kannab nime “Maapealne paradiis…”. 

“Maapealne paradiis on rock’n’roll…” laulsid Genialistid aastal 2000 ning 17 aastat hiljem on see endiselt nii.

Maapealsesse paradiisi viivad Teid Lenna Kuurmaa, Piret Krumm, Liina Vahtrik & bänd koosseisus Jonas Kaarnamets (kitarr), Tõnis Kivisild (bass), Tarvi Kull (klahvpillid) ja Hans Kurvits (trummid). Kontserdil kõlavad parimad lood Fixi, Terminaatori, Marju Kuudi, Orelipoisi, Tõnis Mägi, Ewert & the Two Dragonsi jpt repertuaarist – üllatusi ja äratundmisrõõmu jagub kogu õhtuks.

„Sellised erinevad koostöö projektid on väga inspireerivad ja pakuvad ka publikule huvitavaid elamusi,“ kirjeldas Lenna Kuurmaa. „Võib oodata üllatusmomente, kõik artistid on väga erinevad ja igaüks toob oma mina sinna sisse. Jagan lava toredate ja andekate näitlejataridega, kes on just huumori valdkonnas tugevad ja meil kõigil saab lõbus olema.“

Üks on kindel – kui kokku saavad nii andekad ja hea huumorisoonega naised, siis ka publikul nende seltsis igav ei hakka. Tule ja veendu ise!

Admin - post author

No other information about this author.