Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
E-turunduse arenguprogramm Läänemaa väikeettevõtetele | Lihula Teataja
Loading... (0%)

E-turunduse arenguprogramm Läänemaa väikeettevõtetele

22 august 2017

Läänemaa Arenduskeskus kutsub väikeettevõtjaid osalema e-turunduse arenguprogrammis, mille eesmärgiks on õpetada osalejaid reaalselt kasutama kaasaegseid turundustööriistu.

Turundusega alustamiseks pole vaja suurt eelarvet ja meediaagentuuri – rõhume asjadele, mida igaüks üsna lihtsa vaevaga ise ära teha saab.

Kui senised turunduskoolitused on reeglina ühepäevased ja kõiki teemasid pinnapealselt käsitlevad, siis sel sügisel Läänemaal läbiviidav arenguprogramm toimub kuuel päeval, ajavahemikus 26. september kuni 24. november, põhirõhk on süviti minemisel ja kaasategemisel. Arenguprogrammis on kokku neli koolitusmoodulit, mille käigus saab jooksvalt teha harjutusi kaasa ja kaks praktikapäeva, kus koolitajatega koos on võimalus üle vaadata praktilised tegevused oma ettevõtte turundamiseks.

Koolituse käigus räägitakse klientuuri valikust, internetiturunduse strateegilisest plaanist, interetis toimivates müügimudelitest, turunduse tööriistadest, kliendi teekonnast kodulehel, sagedasematest vigadest kodulehtede loomisel ja tellimisel, turundusest sotsiaalmeedias: Facebookis, Instagramis, LinkedInis, kodulehe külastatavuse kasvatamisest läbi Goolge otsimootori, konkreetsetest näidetest, mis toimib ja mis mitte.

Koolitajateks on Eestis tunnustatud ettevõtjad/praktikud.

Täpsem info ja registreerimine 31. augustini LAKi kodulehel