Loading... (0%)

Galerii: Meie Toidukaubad Lihula pood avas eile uksed

03 November 2016

Tähelepanelikumad inimesed võisid nädala alguses märgata sigimist-sagimist endise Vesiroosi pubi maja ümber: suured autod tõid kaupa, G4S paigaldas valvesüsteeme ja parkla sai eraldusjooned. Eilseks olid kõik need ettevalmistustööd valmis ning kauplus avas uksed.

Juba pisut enne avamist oli poe ukse taha kogunenud järjekord. “Koos parklas autodes ootajatega võis seal olla hinnanguliselt 20 inimest,” rääkis Katrin Lehtpuu, kes Lihula Teataja palvel sündmust jäädvustamas käis.

Avamise päeval pakuti kõikidele kommi ning mõned kliendid tulid kohale lilledega. “Eks see ole ikka tore, kui tekib konkurents – annab lootust, et hinnad alanevad,” rääkis poes sisseoste teinud klient.

“Nii tihe tööpäev on olnud, et pole jõudnud kõiki üksipulgi kokku lugeda,” ütles Lihula poe juhataja Kaja Haljas,  kelle sõnul oli keskpäevaks kauplust külastanud umbes sadakond inimest. “Esimene klient tuli lausa šampusepudeliga,” tundis Kaja uhkust.

 

Meie Toidukaupade kett on nüüd, peale Lihula kaupluse avamist, esindatud 13 maakonnas ning neil on 67 poodi.

“Meie Toidukaupade kontseptsiooniks ja edu pandiks on kiirelt kätte soodsa hinnaga,” kirjeldas Meie Toidukaubad juhataja Rein Reinvee ettevõtet, millel täitus augustis 23 aastat tegutsemist ja kus on tänaseks üle 400 töötaja.

Lihula kauplus hakkab olema avatud iga päev, E-P kell 10-20.

Soovime uuele poele tuult tiibadesse ning rõõmustame koos teiste valla elanikega.

 

Kristina Kukk
Lihula Teataja toimetaja

 

Fotod: Katrin Lehtpuu

Varasemalt samal teemal:
Kaupluste kett Meie Toidukaubad laieneb Lihulasse
Meie Toidukaubad avab Lihula kaupluse 2. novembril

Admin - post author

No other information about this author.