Loading... (0%)

Lihula postkontori sularaha hoiustamise limiiti tõstetakse

02 July 2015

“Mees, kes katsetas eile Lihulas esimest korda Omniva ja SEB postipanga teenust, sai lõuna paiku postkontoris üllatusega teada, et tema raha vastu ei võeta, sest postipangas on liiga palju raha,” kirjutas portaal Läänlane artiklis “Lihula postipank keeldus raha vastu võtmast”.

Omniva pressiesindaja Kadri Tonka sõnul oli Lihula postipangal tõesti raha vastuvõtmise limiit täis. “Kuna sularaha hoiustamisega kaasnevad ka olulised turvariskid, siis eelkõige just nende maandamiseks oleme pidanud limiidid kehtestama,” selgitas ta.

Limiiti tõstetakse

“Selgelt on tunda, et inimeste soov ja huvi kasutada sularaha oma igapäevasteks arveldusteks on suur ja meile on teada ka kirjeldatud olukord ning me tegeleme Lihula postkontori sularaha hoiustamise limiidi tõstmisega. Loodame olukorra lahendada tänase-homse päeva jooksul,” teatas Kadri Tonka.

Postipank

Lihula SEB panga kontor suleti 1. mail 2015. Alates sellest ajast hakkas  SEB Lihula piirkonna kliente teenindama Lihula postkontoris asuv Postipank. Peale SEB klientide saavad Postipangas pangateenuseid kasutada ka teiste pankade kliendid. Lisainfo: “SEB lõpetab Lihula kontoris klientide teenindamise”

Allikas: Läänlane

Admin - post author

No other information about this author.