Loading... (0%)

Lihulas avas uksed uus autoremonditöökoda

27 March 2018

Laupäeval, 24. märtsil avas Lihulas aadressil Tallinna mnt 54 uksed uus autoremonditöökoda. Rasi OÜ autoremont ja pesula näol on tegemist kahe perekonna koostöös valminud ettevõtmisega.

Mullu juulis alustasid Jaana ja Simo Saun ning Katre Pärnpuu ja Ragner Sildre projektiga, mille eesmärgiks oli luua Lihulasse käsipesula ja autoremonditöökoda, kus kõik teenused oleks kohapeal kättesaadavad. Üheskoos taotleti põhivara soetamiseks toetust EASi alustava ettevõtte starditoetuse programmist, mida rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest. Taotlemine oli edukas ning käesolevaks hetkeks on soetatud enamik vajalikest seadmetest.

Laupäeval toimunud autoremonditöökoja avaüritusel käis kohal 105 inimest: oli niisama uudistajaid ja ka neid, kes aitasid noortel peredel nende projekti ellu viia. “Soovime veelkord südamest tänada kõiki, kes meie tegemistele kaasa aitasid,” ütles Katre Pärnpuu.

Millega Rasi autoremont ja pesula tegeleb?

Ragner Sildre: Autode üldremondi ja varuosade müügiga. Teostame sõidukite elektritöid, diagnostikat, rehvimontaaži koos rehvide hoiustamisega, klaasivahetust ja pukseerimist. Lähitulevikus soovime pakkuda ka sildade reguleerimist sillastendil ning asendusautode väljastamist sõiduki remondi ajaks. Juba üsna pea, 1-2 kuu jooksul alustame ka auto sise- ja välipesu teenuse pakkumisega.

Lihulas on päris mitmeid autoremondiga tegelevaid ettevetõtteid, kas Te konkurentsi ei karda?

Ragner: Ei karda, sest meie eesmärk on pakkuda kliendile täisteenust alates auto pukseerimisest töökotta, selle remondi ja pesuni välja ning seda kõike mõistliku hinnaga. Lisaks ei ole meile teadaoleval Lihulas keegi veel pakkunud sõiduki klaaside vahetamist ja rehvide hoiustamist.

Simo Saun: Konkurents on alati hea – see paneb end liigutama ning ei lase loorbritele puhkama jääda.


Kristina Kukk,
Lääneranna valla avalike suhete spetsialist

 

Fotod: Simo Saun

 

Rasi autoremont ja pesula kodulehel www.rasi.ee leiate ettevõte kontaktid ja muu vajaliku informatsiooni.

Admin - post author

No other information about this author.