Loading... (0%)

Lihulas avas uksed uus ilustuudio

10 November 2017

1. novembril avasid Jekaterina Kamarik ja Kristiina Maas Lihulas Tallinna mnt 23 endise Luige Villa hotelli ruumides ilusalongi, mis kannab nime Luige Ilustuudio. 

Jekaterina, kes on enamusele rohkem tuntud kui Kati ning Kristiina ühine koostöö algas mullu 1. novembril, kui nad kolisid ühisesse ruumi, mis asus Tamme Salongis ning mille nimeks sai K&K Ilutuba.

Sügishakul avanes naistel võimalus kolida suurematesse ruumidesse. Pakkumisest võeti kinni ning juba 1. novembril, kui K&K Ilutuba tähistas oma esimest koostööaastat avati uus salong, mille nimeks sai Luige Ilustuudio. “Luige nimi tuli majakompleksi endisest nimest ja luige kui graatsilise linnu järgi, stuudioga tahtsime natuke erineda ning see tundus uus ja huvitav,” selgitas Jekaterina.

Jekaterina Kamarik
29-aastane, kahe imearmsa lapse ema, kõrghariduselt raamatupidaja

“Soov saada iluteenindajaks tuli väikesest mõttest ning sõbranna õhutusest luua endale kodukohas töökoht ning hakata küünetehnikuks. 2016 aasta oktoobris alustasin enda koolitamisega ning üsna pea juba ka teadmiste praktiseerimisega Tamme Salongis.
Mõne kuuga oli selge, et teen tööd, mis mulle väga meeldib ja mis kõige tähtsam, mitte kunagi pole igav, sest see “maailm” muutub kiiresti – iga kuu tulevad turule uued tehnikad ja tooted. Tänavu kevadel sain selgeks pediküürija ameti. Minu töö on mu ellu toonud väga palju toredaid inimesi.”


Kristiina Maas
27-aastane, kahe toreda lapse ema

“Tahtsin oma ellu muutust ja nii otsustasin minna õppima ripsmete paigaldust ja kulmude modelleerimist. See töö oli ja on endiselt minu jaoks niivõrd huvitav, sest saan muuta ilusaid inimesi veelgi ilusamaks.
Praktiseerisin oma teadmisi aasta jagu kodus, kuid siis pakuti Lihulas Tamme Salongi väikest ruumi, kus asusin oma tööd ja teadmisi ka laiemale klientuurile pakkuma.”


This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

  • Kus: Luige Ilustuudio
  • Mis: 360° virtuaaltuur
  • Millal: 09/11/2017
  • F©to: Ain Saare

Jekaterina teenuste nimekirja kuulub maniküür, geellakkimine, geelküünte paigaldus ja hooldus, parafiinihooldus kätele ja jalgadele ning pediküür.

Kristiina teenuste nimekirja kuulub ripsmepikenduste paigaldus ja hooldus, ripsmete püsivärviga värvimine, kulmude modelleerimine ja püsivärvi või hennaga värvimine. Hetkel käib ta tööl niipalju, kui seda 5-kuune väikemees lubab.

“Selle aasta lõpuni käime erinevatel täiendkoolitustel ja uuel aastal soovime juurde õppida midagi uut, näiteks depilatsiooni ja megavolüüm ripsmete paigalduse. Eesmärk on meil ühine – pakkuda oma klientidele kvaliteetset teenust, ennast pidevalt ilumaailmas toimuvaga kursis hoida ja enda teadmisi täiendada, neid oma armsate klientidega jagada,” selgitas Jekaterina.

“Anname võimaluse inimestel oma lähedastele ja sõpradele ilu jagada kinkekaartide näol, mida saab meie Ilustuudiost soetada. Kliendikaardiga on iga kuues hoolitsus 5 eurot odavam ning nädal enne kliendi sünnipäeva kehtib -20% soodustus teenustele,” nentis Kristiina ning lisas, et nende ilustuudios on mõeldud ka lastele: “Nüüd pole lapsel emmet või issit oodates igav, sest ta saab aega veeta lastenurgas.”

 

Kristina Kukk
Lihula Teataja toimetaja

Fotod: Ain Saare

Admin - post author

No other information about this author.