Loading... (0%)

Meie Toidukaubad avab Lihula kaupluse 2. novembril

28 October 2016

Lihulas, Jaama tänav 4, avab järgmisel kolmapäeval uksed uus toidupood Meie Toidukaubad, peale mida on samanimelisel kaupluseketil 13 maakonnas 67 kauplust.

“Meid on siin Lihulas soojalt vastu võetud. Kui meid igal pool sedasi toetataks, oleks ka mujal kergem ja julgem ette võtta,” on Meie Toidukaupade juhataja Rein Reinvee tänulik. Lihula kauplus pakub tööd neljale-viiele inimesele ning hakkab olema avatud iga päev, E-P kell 10-20. 

“Meie Toidukaupade kontseptsiooniks ja edu pandiks on kiirelt kätte soodsa hinnaga,” kirjeldas Rein Reinvee ettevõtet Meie Toidukaubad, millel täitus augustis 23 aastat tegutsemist ja kus on tänaseks üle 400 töötaja.

“Meile pakuvad huvi kõikmeie-toidukaupade-kauplus keskmise suurusega asulad, nii et kui tuli pakkumine, et järgmine kauplus võiks Lihulas olla, siis kuna koht osutus soodsaks, oligi otsus tehtud,” kirjeldas Reinvee.

“Lihula valla üldist elukeskkonda silmas pidades on tegemist ülipositiivse arenguga – tekivad uued töökohad, laieneb toidu- ja esmatarbekaupade valik,” ütles Lihula vallavanem Varje Ojala-Toos.

 

2. novembril Lihulas avatav toidukauplus on huvitatud koostööpartnerist-rentnikust, kes tegutseks lillepoena.

Täpsem info ja pakkumised: meie@meietoidukaubad.ee või telefonil 32 50 960.

Kristi Märk
Lihula Teataja toimetaja

Fotod: Kristina Kukk

Admin - post author

No other information about this author.