Loading... (0%)

Tasuta pakendikott muudab sorteerimise imelihtsaks

08 February 2016

Prügi ja pakendite sorteerimise peamiseks vastuväiteks nimetatakse mugava süsteemi puudumist. Tavatarbija eeldab, et edukaks sorteerimiseks peab kodus olema mitu erinevat prügikasti eri liiki jäätmete jaoks ja lõpuks tuleb need viia kodust kaugel asuvasse konteinerisse. Uuenenud pakendikotiteenusega on need mured lahendatud, sorteerimine pole kunagi varem olnud nii lihtne.

Pakendid viiakse ära koduväravast

Pakendkoti teenus on mõeldud eramajadele, et muuta igapäevane jäätmete sorteerimine võimalikult mugavaks. Pakendikotti võib panna kõik puhtad pakendid ja alates selle aasta jaanuarist ka vanapaberi. Kõige olulisem ongi jälgida, et pakendid oleksid puhtad, sest ainult nii saab neid taaskasutada. On ju ilmselge, et jogurtit ja plastikut kokku sulatades head plastmassi ei saa. Kui pakendikott on täis, pole vaja teha muud, kui tõsta see kord kuus värava taha ja Ragn-Sells tuleb korjab need ära. Igale kliendile jäetakse kokkulepitud kohta, näiteks postkasti, uus pakendikott. Edasi liiguvad pakendid juba Ragn-Sellsi sorteerimiskeskusesse, kus need läbivad täiendavad sorteerimise.

Tasuta teenus

Põhjus, miks pakendikotti kasutab täna juba üle 5500 leibkonna, peitubki selle teenuse lihtsuses – kõik pakendid saab panna ühte kotti, need saab ära anda koduväravast ning kõigele lisaks on see teenus tasuta. Pakendiorganisatsioon TVO, mis vastutab Eesti turul müüdud pakendite kokkukogumise ja taaskasutusse suunamise eest, on teinud võimalikuks ka pakendikoti tasuta kogumisteenuse.

Pakendikotist saate rohkem lugeda Ragn-Sellsi kodulehelt. Samalt lehelt saab ka teenust tellida, lisaks võite soovi edastada e-maili info@ragnsells.ee või telefoni teel 6060439.

Rainer Pesti
Ragn-Sells AS
Turundus- ja kommunikatsioonijuht

Admin - post author

No other information about this author.