Loading... (0%)

Tööpakkumine: Greencube majatehas võtab tööle ehitajaid

30 October 2017

Lihulas moodulmaju tootev ettevõte Greencube OÜ otsib oma töökasse meeskonda kogemustega ehitajat.

Greencube OÜ on kiirelt arenev 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kelle peamiseks tegevusvaldkonnaks on moodulmajade tootmine ja müük nii Eestisse kui välismaale. Tänavu augustis otsustas firma juhtkond laiendada haaret ning pakkuda klientidele lisaks ka üldehitustöid.

“Meil on hea meel, et huvi üldehituse vastu on Lihula ümbruskonnas olnud suur – kliendid on meid üles leidnud ning tööd tuleb aina juurde,” selgitas ettevõte juht Henri Bekmann, “Usun, et selline nõudluse suurenemine tekib usaldusest meie vastu, sest anname oma töödele garantii ning teeme seda õigete meetoditega. Lisaks läbib ehitus vajadusel vajalikud kooskõlastused ning järgib projekti.”

Nõudluse suurenemine on Henri sõnul tekitanud ka vajadust kogemustega spetsialistide palkamiseks. Oma meeskonda otsitaksegi üldehitajat, kes oleks aus, korrektne töökohustuste täitmisel ning omaks varasemat töökogemust.

Omalt poolt pakutakse stabiilset ja pikaaegset töösuhet, konkurentsivõimelist töötasu ning kaasaegseid töötingimusi.
“Lisaks oleme võtnud fookusesse ka meeskonna harimist läbi erinevate koolituste, mis toimuvad meil üks kord kuus,” selgitas Henri, kelle sõnul on nende eesmärk hoida kõrgemat kvaliteeti antud alal.

Kandideerijatel palub Henri saata CV e-mailile info@greencube.ee. Lisainfo telefonil 5193 4599

 

 

Kristina Kukk
Lihula Teataja toimetaja

 

Fotod: Greencube OÜ

Admin - post author

No other information about this author.