Loading... (0%)

Lääneranna ettevõtja Janek Vipre saab presidendilt teenetemärgi

07 February 2018

President Kersti Kaljulaid annab Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva eel riigi teenetemärgid tänuks 166 inimesele, kelle pühendumus oma kutsetööle või kogukonnale on muutnud kogu Eesti elu paremaks. 

“Eesti on see, mis me ise teeme. Eesti on meie kõigi mõtete ja tegude summa. Kõik need inimesed on aidanud kaasa sellele, et Eesti oleks sõbralikum, turvalisem ja edukam. Nad kõik on andnud enam, kui nõuab nende igapäevatöö ja teinud Eestit paremaks,” ütles president Kaljulaid.

Teenetemärgid on tunnustus Eesti inimestele ja meie toetajatele välisriikides nende sihikindluse eest oma tegevuses ning lojaalsuses põhimõtetele, millele toetub kaasaegne Eesti – avatusele ja demokraatiale, teadmistele ja ettevõtlikkusele, hoolimisele ja märkamisele.

Vabariigi President annab teenetemärgid üle 21. veebruaril Tartu Ülikooli Narva kolledžis.

Janek Vipre – Valgetähe V klassi teenetemärk

Janek Vipre. Foto: Andres Haabu, Äripäev

Ettevõtja ja kohaliku elu edendaja, Narma OÜ juhatuse liige Janek Vipre saab presidendilt Valgetähe V klassi teenetemärgi ettevõtluse edendamise eest.

Narma on ehe näide sellest, et ka nišitootega võib olla globaalselt edukas ja tooteportfell ei pea olema väga lai, et olla omas valdkonnas tegija. Disain saab alguse tehnoloogilistest lahendustest ja Lihulas kootud ainulaadsed newWeave vaibad ning Haapsalu külje all Uuemõisas valmivad plastikvaibad on artiklid, mille järgi ettevõtet tuntakse ja hinnatakse enim.

 

Kristina Kukk,
Lääneranna valla avalike suhete spetsialist

 

Päise pilt: Arno Mikkor, Vabariigi Presidendi Kantselei

 

 

Loe lisaks:

President andis Narmale üle parima tööstusmaastiku auhinnavõtme
President Kersti Kaljulaid külastas Narma vaibavabrikut
Narma kinkis Lihulale sünnipäevaks mõisa kella

Admin - post author

No other information about this author.