Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
Lääneranna noorsportlane Gertu Küttmann võistleb mai alguses Marokos | Lihula Teataja
Loading... (0%)

Lääneranna noorsportlane Gertu Küttmann võistleb mai alguses Marokos

27 aprill 2018

Pühapäeval, 22. aprillil toimusid Pärnus Niidupargi staadionil Pärnu lahtised heitevõistlused, kus osales kokku 9 noort, nende seas ka Lääneranna valla neiu Gertu Küttmann.

Niidupargi Kergejõustikuklubis treeniv Gertu Küttmann saavutas vasaraheites taaskord isiklikud rekordid ning ühtlasi ka esikohad. 4kg kaaluvat vasarat heitis neiu 41.70 meetrit ning 3kg koguni 49.47.

Võistlus Marokos

2.-09. mail toimub Marokos ülemaailmne Gümnasiaad, millest võtavad osa ka Eesti noored, nende seas Gertu Küttmann, kelle põhialadeks on vasaraheide ja kuulitõuge.

Foto: Eliise Lepp

Gertu liitus MTÜ Niidupargi Kergejõustikuklubiga 2017 aasta suvel, tema treeneri sõnul on neiu väga heade sportlike eeldustega kergejõustiku heitealadel edu saavutamiseks. “Ta käib Lihulast Pärnusse harjutamas ja suhtub valitud alasse suure entusiasmiga. Tänaseks on Gertu tõusnud Eesti U-18 parimaks nooreks heitjaks kuulitõukes ja vasaraheites,” ütles treener Mihkel Lembit.

 


Kristina Kukk,
Lääneranna valla avalike suhete spetsialist