Loading... (0%)

Lääneranna valla koolide õpilased võitsid sisekergejõustiku meistrivõistlustel 8 medalit

29 jaanuar 2018

26. jaanuaril toimusid Pärnu Kergejõustikuhallis Pärnumaa maakoolide C- ja D-klasside sisekergejõustiku meistrivõistlused, kus osalesid kolme Lääneranna valla koolide õpilased.

Võistlustel osales kokku 13 Pärnumaa kooli pea saja noorsportlasega, kes on sündinud 2005-2008 aastal. Omavahel võeti mõõtu järgmistel aladel: 60 meetri sprint, tüdrukute 600 ja poiste 1000 meetri jooks, kaugushüpe, kuulitõuge ja kõrgushüpe. Lääneranna valda esindasid Lihula Gümnaasiumi, Virtsu Kooli ja Kõmsi Lasteaed-Algkooli õpilased, kes võitsid kokku 8 medalit.

Foto: lljk.ee


Tulemused


Tüdrukud D-klass

  • Helena Klimpuš, Lihula Gümnaasium
    • 60 m (10,5) – 16. koht
    • kaugushüpe (3.51) – 4. koht
  • Kertu Kesküla, Lihula Gümnaasium
    • 60 m (10,3) – 11. koht
    • kaugushüpe (3.07) – 15. koht
    • 600 m (2.30,5) – 7. koht
  • Liset Kurnim, Lihula Gümnaasium
    • 60 m (10,4) – 14. koht
    • kaugushüpe (2.89) – 17. koht
  • Helena-Caroly Kukispuu, Kõmsi Lasteaed-Algkool
    • 60 m (10,5) – 16. koht
    • kuulitõuge (3.75) – II koht
    • kaugushüpe (3.48) – 6. koht
    • 600 m (2.32,0) – 8. koht

Tüdrukud C-klass

  • Eliise Kolõtšev, Lihula Gümnaasium
    • kuulitõuge (9.66) – II koht
    • 60 m (10,9) – 23. koht

Poisid D-klass

  • Keiro Ristikivi, Lihula Gümnaasium
    • 60 m (9,2) – I koht
    • kaugushüpe (3.91) – I koht
    • kuulitõuge (7.85) – I koht
    • kõrgushüpe (1.25) – I koht

Poisid C-klass

  • Herman Reinmaa, Lihula Gümnaasium
    • kuulitõuge (8.97) – III koht
    • kaugushüpe (3.77) – 9. koht
    • kõrgushüpe (1.15) – 6. koht
  • Geron Noor, Virtsu Kool
    • 60 m (9,7) – 11. koht
    • kaugushüpe (4.21) – III koht
  • Raikko Kanter, Lihula Gümnaasium
    • 60 m (10,0) -17. koht
    • kaugushüpe (3.78) – 8. koht
    • 1000 m (4.13,9) – 12. koht
  • Paul Lomp, Lihula Gümnaasium
    • 60 m (9,6) – 10. koht
    • kaugushüpe (3.74) – 11. koht
    • kuulitõuge (6.34) – 9. koht
  • Ken-Indrek Klimpuš, Lihula Gümnaasium
    • 60 m (10,4) – 26. koht
    • kuulitõuge (8.19) – 4. koht
    • kõrgushüpe (1.10) – 8. koht
  • Stefan-Lauri Mölder, Lihula Gümnaasium
    • 60 m (9,4) – 7. koht
    • 1000 m (3.50,8) – 5. koht
    • kõrgushüpe (1.15) – 7. koht
  • Timmo Kaasik, Lihula Gümnaasium
    • 60 m (10,0) – 16. koht
    • 1000 m (4.03,9) – 9. koht