Loading... (0%)

Lõuna-Läänemaa kergejõustiku edetabel täienes kahe uue alaga

25 April 2017

Eelmisel aastal valminud Lõuna-Läänemaa kõigi aegade kergejõustiku edetabel täienes kahe uue alaga, milleks on naiste 10 000 meetri ja meeste maratonijooks. Nüüd on tabelis talletatud 26 meeste ja 24 naiste ala. Lisaks täienes uute, juba sellel aastal saadud tulemustega tabelis varem olnud meeste 10 000 meetri jooksu edetabel. 

Selgituseks peab mainima seda et naiste 10 000 meetri edetabelis kajastuvad kõik maanteel erinevatel võistlustel joostud tulemused. Hetkel on neid seal 13 ning esikolmik on järgmine:

 


Meeste sama ala tabelis on nii staadionil kui ka maanteel saavutatud tulemused. Selle alaga ongi keeruline – ilmselt on hetkeline olukord selline, et antud distantsi staadionil meie sportlased enam ei jookse. Kuna staadionil ja maanteel selle distantsi läbimine on veidi erinev spordiala, usun siiski, et sportlastele sellega liiga ei tee.

Kokku on antud meeste tabelis hetkel 8 tulemust ning esikolmik on järgmine:

 


Uueks alaks kõigi aegade edetabelis on ka meeste maratonijooks, kus on hetkel viis tulemust:

 


Kõikidele jooksusõpradele ja -huvilistele on mul siiras palve – andke palun teada nii täiendustest kui ka võimalikest vigadest jaanus.getreu@mail.ee või 523 0131

 

Jaanus Getreu

Admin - post author

No other information about this author.