Loading... (0%)

XLII Koonga Mängud tõid kokku üle 120 sportlase

23 March 2018

Laupäeval, 17. märtsil said Koonga koolimajas hoo sisse Koonga Mängud, mis toimusid järgemööda 42 korda. Pika traditsiooniga spordiüritus tõi kokku nii kohalikud kui ka lähivaldade spordisõbrad.

Käesoleval aastal osalesid Lääneranna vallast Koonga harrastussportlased ja Lihula Spordiklubi, Põhja-Pärnumaa vallast Pärnu-Jaagupi Spordikeskus, Pärnu linna Audru osavalla võistkond ja Tori valla võistkond, ühtekokku ligi 120 osalejat.

Võisteldi kaheksal alal: naiste võrkpall, meeste võrkpall, sops (korvpalli visked), koroona, sangpommi rebimine, sisesõudmine, male ja mälumäng. Võistkondi esindasid nii mehed, naised kui ka noored.

Üldarvestuses saavutas esimese koha Põhja-Pärnumaa võistkond, teise Koonga harrastajad, kolmanda Lihula Spordiklubi, neljandale kohale tuli Tori valla võistkond ning viiendale Audru osavalla võistkond. Meil on hea meel, et hoolimata haldusreformist tulenevatest muudatustest olid mängudel esindatud nii endised kui ka uued sõprusklubid ja -vallad. Loodame järgmisel aastal, kui uute valdade spordikorraldajad on juba pikemalt ametikohtadel olnud, võõrustada kõikide võistkondade täiskoosseise.


Koonga Mänge korraldas MTÜ Koonga Kogukond koostöös Pärnumaa Spordiliiduga. Korraldamist toetasid Eesti Kultuurkapital ja Lääneranna Vallavalitsus.
Täname meie kohtunike ja sekretariaati suurpärase töö eest, ESF programmi raames loodud Noortekohvikut ja nende juhendajat Maiu Toomjõed, Ehar OÜ-d maitsva lõunasöögi eest, Koonga Põhikooli ja Lõpe klubi.

Suured tänud kõikidele sportlastele ja kaasaelajatele! Kohtumiseni järgmisel aastal 16. märtsil XLIII Koonga Mängudel!

Protokollid on leitavad Klubi “Sport” Facebook-i lehelt Koonga Mängud XLII ürituse alt.

 

 

Tekst ja fotod:
Ursula Kuningas,

MTÜ Koonga Kogukond, Projektijuht

Admin - post author

No other information about this author.