Loading... (0%)

Lihula Kultuurimajas on võimalik osaleda tasuta nutikoolitusel

10 May 2018

Teisipäeval, 22. mail kell 17.00-19.00 leiab Lihula Kultuurimajas aset tasuta Nutiseadmete ABC koolitus algajatele ja vähekasutajatele.

NutiAkadeemia koolitusprojekti raames toimuv koolitus ootab kõiki huvilisi, kes tunnevad end nutitelefoni või tahvelarvuti seltsis veel pisut ebakindlalt, kuid soovivad oma igapäevaseid toiminguid nende abil mugavamaks muuta.

Nutiakadeemia koolitustel, mis leiavad aset üle kogu Eesti, saab tutvuda nutiseadmete kasutamise põhitõdedega. Saab teada, mis on rakendused ja andmeside, kuidas otsida nutiseadme abil internetist infot, saata e-kirja või jagada fotosid. Kõike seda õpetatakse tegema turvaliselt. Tähtsaks osaks NutiAkadeemiast on ka Mobiil-ID ja Smart-ID kasutamise tutvustamine.

“Nutiseadmed on paljudele meist asendamatu igapäevaelu osa ja nende tundmine ning kasutamine lihtsustab oluliselt igapäevatoiminguid. Kõik meie hulgast aga ei saa võrdselt osa nutimaailma hüvedest ja tihtipeale on takistuseks just puuduvad oskused. NutiAkadeemia koolitus on mõeldud kõikidele huvilistele, kes soovivad oma oskusi lihvida,” ütles koolituse kohta NutiAKadeemia projektijuht Kristi Kivilo.

NutiAkadeemia koolitusel osalejad saavad vajalikud teadmised, et oma elu nutiseadmete abil lihtsamaks ja mugavamaks teha. Pärast koolitust on julgem tunne teha nutitelefoniga pangamakseid, saata lähedastele pilte, vaadata tahvelarvutist videosid ning palju palju muud. Vilunumad nutiseadmete kasutajad on kutsutud koolitusele suunama oma ema-isa, vanaema-vanaisa, sõbra-sugulase, kes veel nutiseadet nii hästi kasutada ei oska.

Koolituse kestab 2,5 tundi ja vajalik on eelregistreerimine, mida on võimalik teha SIIN.

Projekti viivad läbi Vaata Maailma SA koostööst Swedbank Eesti, SEB, Telia, Elisa, ja SK ID Solutions-ga.

Lisainfo ja koolitustele registreerimine www.nutiakadeemia.ee

Admin - post author

No other information about this author.