Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
Pärnu-Paadremaa maakondlik bussiliin saab täenduse | Lihula Teataja
Loading... (0%)

Pärnu-Paadremaa maakondlik bussiliin saab täenduse

09 mai 2018

Pärnumaa Ühistranspordikeskus annab teada, et alates esmaspäevast, 14. maist täieneb maakonnaliini nr 55 (Pärnu-Paadremaa) senise kahepäevalise sõiduga Lihulasse lisaks ka kolmel päeval Virtsu.

“Kui seni sõitis lõunane buss kaks korda nädalas, esmaspäeval ja neljapäeval, Paadremaalt edasi Lihulasse, siis nüüd muudame Mõtsu rahva soovil Lihulasse sõidupäevad teisipäevaks ja neljapäevaks. Esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel pikeneb liin Paadremaalt Virtsu sadamani,” selgitas Pärnumaa Ühistranspordikeskuse vanemlogistik Avo Rahu.

Tähelepanuks niipalju, et kui Lihulas seisab buss tund ja 45 minutit, siis Virtsus vaid pool tundi, misjärel tuleb kohe jutiga Pärnusse välja. Viimase tõttu muutuvad kõik ajad kolmel päeval ka alates Paadremaa sillast Pärnuni. “See muudatus võimaldab sõitjatel kauem linnas omi asjatoimetusi toimetada ja Virtsu poisid saavad sõita purjetrenni. Lisaks kiirendame õhtuse tagasisõidu aegu, Pärnust 19.30 maale sõidul, alates Liiva peatusest.” täheldas Avo Rahu.

 

Kristina Kukk,
Lääneranna valla avalike suhete spetsialist

 

Kõikide Pärnumaa makonnaliinidega saate tutvuda Peatus.ee veebilehel.