Loading... (0%)

Lihula Noortemaja kutsub huvilisi osalema homsel Euroopa noortepäeval

03 May 2017

Homme, 4. mail kell 15-20 toimub Lihula Noortemajas Euroopa noortepäev, kuhu on oodatud kõik tulevase Lääneranna valla noored. Üritus on kõikidele tasuta.

Juba kaheksandat korda toimuv Euroopa Noortenädal leiab tänavu aset 1.–7. mail üle kogu Euroopa. Noortenädala raames tõstetakse esile Euroopa noorte solidaarsust ja sotsiaalset vastutustunnet, antakse teavet Erasmus+ programmi kohta ja tähistatakse selle aastapäeva ning kuulatakse noorte ideid selle kohta, kuidas kujundada tulevast ELi noortepoliitikat.

2017. aasta Euroopa Noortenädal hõlmab endas mitmeid sündmuseid ja tegevusi kõigis 33 Erasmus+ programmis osalevas ELi liikmesriigis, kusjuures sündmuste koordineerimine ja korraldamine on usaldatud Erasmus+ riiklikele noorteasutustele, kes olid oodatud korraldama Euroopa Noortenädala üritusi, mis oleksid seotud mõne järgmise teemaga: solidaarsus ja Euroopa solidaarsuskorpus, mobiilsus ja Erasmus+ 30. aastapäeva tähistamine või osalemine ja noortepoliitika kujundamine.

Lihula Noortemaja valis oma teemaks mobiilsuse ja Erasmus+ 30. aastapäeva tähistamise. Kokku on pandud huvitav ja kaasahaarav kava:

15.00 esinevad Lihula noored, kes jagavad oma kogemust Erasmus+ projektides osalemise kohta
16.00 ettekanne teemal “Kes või mis on Erasmus+ ja mida on sellel meile pakkuda”. Esineb Angela Tikoft
17.00
põnev rühmatöö, mille lahedad auhinnad on välja pannud noorteagentuur Archimedes
18.00
Elav raamatukogu – oma kogemusi jagavad vabatahtliku teenistuse noored Itaaliast, Hispaaniast ning Eestist
19.30 Tähistatakse Erasmus+ 30. tegutsemisaastat

 Kohtumiseni neljapäeval noortemajas!


Kristina Kukk,
Lihula Teataja toimetaja

 

Admin - post author

No other information about this author.