Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
Lihula Teatajas on võimalik näha Lihula, Hanila, Koonga ja Varbla valdade ühist kultuurikava | Lihula Teataja
Loading... (0%)

Lihula Teatajas on võimalik näha Lihula, Hanila, Koonga ja Varbla valdade ühist kultuurikava

13 juuni 2017

Alates tänasest on Lihula Teataja veebis võimalik vaadata Lihula, Hanila, Koonga ja Varbla valla ühist kultuurikava kalendrit, mis on laetud samanimelisse keskkonda.Kultuurikava on tänuväärne keskkond, mille abil on võimalik kiirelt, mugavalt ja ülevaatlikult näha, mis kus toimub. Kultuurikava kasutamine on lihtne ning kõigile tasuta.

Siit ka meie üleskutse kõigile neile, kes korraldavad erinevaid üritusi – sisetage oma sündmus kindlasti kultuurikavasse!

Lisaks siinsele Lihula Teatajale oleme selle ära linkinud ka Lihula valla kodulehel, suunates inimesi sündmuste kava saamiseks just Kultuurikava lehele.

Enda korraldatava sündmuse Kultuurikavasse üles panemine on igati mõistlik ja vajalik samm, sest sisestate selle info üks kord ühte kohta ning ongi olemas!

Sündmuste sisestamine: http://www.kultuurikava.ee

 

Kristina kukk
Lihula Teataja toimetaja