Loading... (0%)

Maavanem tunnustas tublisid õpilasi

19 May 2016

Selle nädala alguses tänasid Lääne maavanem ja Läänemaa Omavalitsuste Liidu esimees 240 tublit õpilast, kes lõppeval õppeaastal saavutasid silmapaistvaid tulemusi olümpiaadidel, mälumängudel, etlus-, omaloomingu- ja laulukonkurssidel, pranglimises, nutispordis jne. Tegemist oli traditsioonilise igakevadise üritusega, kust ei puudunud ka Lihula valla tublid lapsed ja õpetajad.

Haapsalu Kultuurikeskuse tänuüritusel, mida toetas Läänemaa Omavalitsuste Liit, olid esindatud pea kõikide Läänemaa üldhariduskoolide õpilased ja nende õpetajad. Maavanem Neeme Suur rõhutas avasõnades just õpetaja-õpilase koostöö olulisust.

Metsküla AlgkoolMitmed õpilased tulid publiku ette korduvalt, sest saavutusi, mille eest neid tänati, oli mitmeid. Lihula Gümnaasiumist olid lavale neljal korral kutsutud Liisa Raavel ja Svea Stahlman; Metsküla Algkoolist neljal korral Eva-Maria Kastepõld, kuuel Samuel Kastepõld ja seitsmel Silver Nikkel.

Lääne Maavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakonna juhataja asetäitja Anneli Vaarpuu tõstis eriti esile Metsküla Algkooli, sest sealsetest 14 õpilasest oli tänavu tänuüritusele kutsutud 6. Õpilaste olümpiaadidel ja konkurssidel osalemise suhtarvult on Metsküla maakonnas kindlalt esimene.

Läänemaa Omavalitsuste Liidu esimees Deiw Rahumägi avaldas lootust, et kõik need 240 tublit ja asjalikku last teostavad end tulevikus laias maailmas, koguvad tarkusi ja teadmisi ning tulevad siis oma kogemustepagasiga tagasi Läänemaale.

 

Õnnitleme ja tunnustame kõiki tublisid õpilasi ning samuti ka nende õpetajaid ja juhendajaid. Suur tänu, et hoiate Lihula valla lipu kõrgel!

 

Lihula valla tublide õpilasete koondtabeliga on võimalik tutvuda siin.

 

Pildid: Lihula Gümnaasiumi ja Metsküla Algkooli Facebook.
Tänuürituse piltidega saab tutvuda Lääne Elus

Admin - post author

No other information about this author.