Loading... (0%)

Täna avati pidulikult Lihula Lasteaia uuendatud liiklusväljak

14 September 2017

Täna, 14. septembril toimus Lihula Lasteaias uue liiklusväljaku pidulik avamine. Lastel käis külas Lõvi Leo ja piirkonnapolitseinik Vello Vichterpal, kes rääkisid liiklusohutusest ning tutvustasid politseiautot.

Tänavu hiliskevadel uuendati Lihula Lasteaia liiklusväljak – projekt, mille eesmärgiks oli liiklusohutuse parandamine, valmis koostöös Maanteametiga.

“Laps on meie kalleim vara – seepärast soovime kindlustada oma kõigile lastele turvalise lasteaias oleku ning igapäevases olmes ja liikluses toimetuleku,” selgitas Lihula Lasteaia juhataja Anne Ööpik.

“Lihula Lasteaia ohtude ennetamise hea näide on lisaks liiklusväljak-parklale, mida regulaarselt kasutatakse, ka hea ja pidev koostöö Päästeteenistuse Lihula komandoga ning Politsei- ja Piirivalveametiga. Lisaks külastas meid kaks päeva tagasi Rõõmulille teater väga õpetliku liiklusalase tükiga “Ettevaatust, sebra!”, millest võtsid osa kõik tulevase Lääneranna valla lasteaiad. Kokku käis etendust vaatamas 121 last koos õpetajate ja saatjatega,” rääkis Anne.

Liiklusväljaku uuendamise aitasid võrdsetes osades rahastada Maanteamet ja Lihula vallavalitsus.


 

Kristina Kukk
Lihula Teataja toimetaja

 

Fotod: Anne Ööpik

Admin - post author

No other information about this author.