Loading... (0%)

Lihula Lasteaias tähistati isadepäeva orienteerumisega

14 November 2017

Reedel, 10. novembril sai teoks esimene Lihula Lasteaia isade ja laste ühine orienteerumisretk. Kella viieks oli poolpimedale lasteaia õuele kogunenud üle 40 pereisa koos lastega, kõik varustatud taskulampide ning helkuritega.

Retkel osalejad said teele kaasa osalejakaardi, millel tagaküljel kirjas erinevad läbitavad kontrollpunktid; esiküljel lipsu kujutis, mis sai sihtpunktides ülesannete täitmisel täiendust värviliste lipsuosa kleepsude näol.

Kontrollpunktides, mis asusid mõisa ees, kultuurimaja parklas, tiigisaarel ja lasteaia hoovis, tuli täita rühmameeskondade poolt ettevalmistatud erinevaid ülesandeid: lahendada mõistatusi, puhuda oma lapse jaoks täis ning siduda kinni õhupall, visata taskulambi valgel täpsust pallikorvi ning leida üles peidetud kurikas. Kõige viimaseks ülesandeks oli lastel otsida õuealalt üles hõbedane aardelaegas, mis peitis endas pisut magusat kõigi osalejate jaoks.

Lahkudes said pered kaasa uhiuued säravad helkurid ja sini-must-valge lipukese.

Tänusõnad kõigile tublidele välejalgsetele sportlikele osalejatele ja sponsoritele Kaitseliidust, Eesti Punasest Ristist ning Politsei– ja Piirivalveametist.

 

Anne Ööpik
Lihula Lasteaia direktor

 

Päise pilt: freeimages.com

Admin - post author

No other information about this author.