Loading... (0%)

Hea Eeskuju 2016 Erik Mikkus kutsub kõiki üles märkama noorte heateod ning esitama neid konkursile

27 October 2017

29. novembril toimub Nordea kontserdimajas kolmeteistkümnes noortekonverent Lahe Koolipäev, kus lisaks mitmetele mõttevahetustele toimub päeva raames ka südamlik tänuüritus Hea Eeskuju.

Lahe Koolipäev on vabatahtlike ja õpilaste poolt korraldatav motivatsiooniüritus, kuhu on sel aastal oodata juba ligi 1400 noort. Teod saavad alguse tahtmisest ja tahe vajab energiat, mille konverents püüabki noortes üles leida. Selleaastase konverentsi teema on “Meie vabadus”, mis on ajendatud Eesti Vabariigi tulevast 100. juubelist.

Lisaks mitmetele mõttevahetustele toimub päeva raames ka südamlik tänuüritus Hea Eeskuju. Hea Eeskuju tiitliga ja 1500 eurose stipendiumiga tunnustatakse neid koolinoori, kes on viinud oma kodukandi või kaaskondlaste hüvanguks ellu midagi sellist, mis väärib üldsuse tähelepanu ja tänu.

2016. aastal pälvis tiitli Lihula Gümnaasiumi õpilane Erik Mikkus, kes paistis žüriile 55 esitatud kandidaadi seast kõige enam silma, kuna läbi suure töö ja silmapaistvate tegude oli loonud lisaväärtust Lihula kogukonda, kus tänu talle on nüüdseks noortel rohkem võimalusi olla aktiivne. Sel aastal on Erik ka Laheda Koolipäeva korraldusmeeskonna liige.


Koos projekti meeskonnaga kutsubki Erik kõiki üles märkama võimalikult paljude noorte heateod ning esitama neid Hea Eeskuju 2017 konkursile, et nad leiaks konverentsilt vajaoleva tunnustuse ja tähelepanu, mis inspireeriks ka kõiki teisi oma kodukandi – ja miks mitte ka terve riigi – elu paremaks tegema.

Lisainfot leiate Hea Eeskuju konkursi koduleht. Rohkem infot Laheda Koolipäeva kohta leiate SIIT.

 

Admin - post author

No other information about this author.