Loading... (0%)

Lihula noorte töömalev “Piiridest välja” on aasta noortemaleva nominent

17 January 2018

26. jaanuaril toimuval noortevaldkonna tunnustussündmusel kuulutab haridus- ja teadusminister Mailis Reps välja valdkonna kõige vägevamad tegijad, kirjutab Eesti Noorsootöö Keskus. Aasta noortemalevaks kandideerib teiste seas ka Lihula noorte töömalev “Piiridest välja”.

Lihula noorte töömaleva koostöö kohalike noorte, vallavalitsuse ja ettevõtjatega andis 2017. aasta suvel malevas osalenud noortele võimaluse tutvuda nelja kohaliku ettevõtte juhi ja nende ettevõtete tegevustega.

Maleva “Piiridest välja” idee on kombineerida ühelt poolt malevale omaseid kergemaid, noortele sobivaid töid, kuid samas anda neile võimalus näha ja kuulda, mis toimub piirkonna suuremates ja igapäevaselt ekspordiga tegelevates ettevõtetes ning tutvuda nende juhtidega. See on oluline selleks, et noored õpiksid ja saaksid kogemusi, teadmisi ning ettevõtjatega kaasa mõelda.

Uudse lähenemisega maleva korraldamisega suutsid Lihula vallavalitsuse noorsootöötajad astuda n-ö piiridest välja: avada noortele ukse kohalikesse ettevõtetesse, kaasata ettevõtjaid noorsootöösse ning jagada noortele kohalike ettevõtete edulugusid. Noored said koostöös ettevõtjatega malevas nii väärtusliku töökogemuse kui ka võimaluse siseneda enesekindlamalt ja teadlikumalt tööturule.

 

Tunnustuse võitjad selguvad 26. jaanuaril toimuval noortevaldkonna tunnustussündmusel. Otseülekannet sündmusest saab jälgida Delfi vahendusel.

 

Päise pilt: erakogu

Samal teemal varem:

Täna algas Lihulas noortemaja suvine töömalev
Galerii ja video: Lihula noored astusid malevas piiridest välja
“Läänemaa tunnustab 2017” – tänukirjade sadu Lääneranna suunal

Admin - post author

No other information about this author.