Loading... (0%)

Martin Teppan parandas oma talvist isiklikku rekordit

13 March 2016

Eile, 12. märtsil toimus Lätis Kuldigas Balti matš A-klassi kergejõustikus. Võistlustules olid ka kaks Läänemaa noort, Kevin Sakson ja Martin Teppan.

Tallinnas treeniv Ants Kiisa õpilane, Haapsalu kergejõustikuklubisse kuuluv Kevin Sakson sai kuulitõukes kolmanda koha, tõugates 5 kg kuuli 15.79 ja parandades sellega oma talvist tulemust 12 cm. Peale kaht vooru oli Sakson liider, kuid siis möödusid temast mõlemad leedulased.

Teine Läänemaa esindaja oli Lihula gümnaasiumi õpilane, Läänemaa kergejõustikuklubisse kuuluv Martin Teppan, kes parandas oma eelmisest talvest pärit isiklikku rekordit 7 kümnendikku. 800 m jooksu aeg 2.06.27 andis talle 6. koha.

Martin on alati hiilanud oma lõpukiirendusega, kuid nüüd kasutasid vastased seda imerelva tema vastu. Samas saadi maavõistluselt vajalik õppetund – nimelt jäi Martinil eelnevalt tegemata vajalik tühjendustreening, mis oleks loodetavasti võimaldanud vastastele konkurentsi pakkuda.

Eelmisel suvel Eesti B-klassi koondises jooksnud Teppan saavutas toona hõbedase teise koha. Sel korral A-klassis võistelnud jooksja saab selles vanuseklassis joosta veel ka järgmisel aastal.

“Nädal enne võistlusi vigastasin trennis hüpeliigest, mis eile kõvasti tunda andis. Peamine ja kõige tähtsam on aga see, et sain osa võtta selliselt suurelt võistluselt,” ütles Martin Teppan, lisades, et eks A-vanuseklass natuke raskem ole, kuid mida tugevamad vastased, seda rohkem kogemusi on võimalik saada.

Endel Susi

Fotod: Jaanika Teppan (selle aasta Eesti meistrivõistlused)

Lisainfo: Martin Teppan jooksis Balti maavõistlusel isikliku rekordi ning võitis hõbemedali

Admin - post author

No other information about this author.