Loading... (0%)

Novembri lõpus toimub kodanikuühiskonda ja kodanikualgatust tutvustav Ühisnädal

19 October 2015

Novembrikuu viimasel nädalal toimub kodanikualgatust ja kodanikuühiskonda tutvustav Ühisnädal. 23.-29. novembril peetava Ühisnädala raames toimub  üle terve Eesti erinevaid sündmusi, mille kava on pidevas täienemise protsessis.

Ühisnädala programm on avatud nii korraldajatele, kes soovivad oma üritust lisada või uudistamiseks kõigile külalistele. Sel nädalal on lisaks ka kodanikupäev, mida nii mõneski kohas tähistatakse.
Kavasse sobivad kõik sündmused, väiksele kindlale seltskonnale või avatud kõigile huvilistele, tasuta või tasulised. Sobivad koolitused, loengud, näitused, õpitoad jne.

Läänemaa kava koordineerib ja infot kogub SA Läänemaa Arenduskeskuse konsultant Tiina Ojamäe (tiina@lak.ee), kellega infot jagades saab  üritusi reklaamida üle Eesti levitatavas Ühisnädala lehes ja Ühisnädala portaalis. Paberlehte minevat infot oodatakse hiljemalt kolmapäevaks, 21. oktoobriks.

Film “Ühisvõte”

Kellel soovi ja huvi, siis Ühisnädala mõnele üritusele on välja pakkuda ka üks poole tunnine film-saade. 2015. aasta Arvamusfestivalil võeti üles kodanikuühiskonna teemasid käsitlev saade „Ühisvõte“. Saade sai teoks mitmete organisatsioonide, vabatahtlike ja professionaalsete meediakirjutajate kaasabil. Vabatahtlikke juhendasid ning sisu ja tehnilise teostuse eest vastutasid Anu Välba (ERR) ja Mikk Rand (Kinobuss).

Kellel on soovi mõne sündmuse või kohtumise raames “Ühisvõtet” vaadata, andke sellest Tiina Ojamäele teada.

 

Admin - post author

No other information about this author.