Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt51362/domeenid/www.lihulateataja.ee/htdocs/wp-content/themes/zinc/inc/lib/laborator/laborator_dataopt.php on line 1881
1. juunil toimub II Lääneranna mudilaste laulu- ja tantsupäev | Lihula Teataja
Loading... (0%)

1. juunil toimub II Lääneranna mudilaste laulu- ja tantsupäev

25 mai 2018

Lastekaitsepäeval saavad taas kokku Lääneranna valla kõikide lasteaiarühmade mudilased, et üheskoos pidada maha üks tore laulu- ja tantsupäev.

Mullu Lihula Lasteaia 45. sünnipäeva tähistamisest alguse saanud peost on vaikselt kujunemas traditsioon, sest ka tänavu, 1. juunil saavad Lihulas kokku kõikide Lääneranna valla lasteaedade mudilased.

Traditsiooniliselt algab laulu- ja tantsupäev rongkäiguga. Kell 16.30 kogunevad mudilased Lihula Muusika– ja Kunstikooli juurde, et üheskoos alustada kell 16.45 rongkäiguga Lihula laululava poole, kus kell 17.00 algab juba II Lääneranna mudilaste laulu- ja tantsupäev.

 

Kristina Kukk,
Lääneranna valla avalike suhete spetsialist

Foto: Gerda Eha

 

Loe lisaks:

Galerii: Lääneranna valla mudilased pidasid oma laulu- ja tantsupidu